http://wallpapers111.com/wp-content/uploads/2014/12/God-Of-War-1.jpg

انتشار یکی از خوش آوازه‌ترین بازی های بازسازی شده کنسول های نسل هشتم، یعنی عنوان God of War 3 Remastered، فاصله داریم. عنوانی که در سال ۲۰۱۰ برای PlayStation 3 منتشر شد و امسال هم راه خود را به کنسول نسل هشتمی PS4 هم گشود.

 

امروز صفحه پیش فروش بازی در PlayStation Store با تغییرات جالبی بروز شد. از میان این تغییرات چیزی که بیشتر چشم همگان را به سوی خود جذب کرد، حجم بازی بود. حجمی که تا دیروز ۳۹٫۵ گیگابایت درج شده بود، امروز به مقدار ۳۶٫۸ گیگابایت تغییر کرد. البته عده ای معتقدند که حجم درج شده در گذشته با احتساب بروزرسان روز اول بازی بوده و امروز مقدار آن از حجم کلی بازی کم شده است. اگر این گفته حقیقت داشته باشد پس این عنوان در روز اول بروزرسانی با حجم ۲٫۷ گیگابایت را دریافت می‌کند!

قابلیت هایی مانند حالت عکس برداری، گرافیکی ارتقاء یافته تر و … باعث شده اند تا نسخه بازسازی شده بازی متفاوت تر از گذشته باشد. همچنین از دیگر پیشرفت های این نسخه می‌توان به رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۶۰ اشاره کرد. شما می‌توانید با پیش خرید بازی از طریق PS Store به تم داینامیک God of War – Fall of Olympus به طور رایگان دسترسی پیدا کنید. این عنوان در ۱۵ جولای ۲۰۱۵ (چهارشنبه، ۲۴ تیر ۱۳۹۴) در سراسر جهان منتشر می‌شود.