http://s1.freeupload.ir/i/00005/xpxc9hpxuls9.jpg

چند روز پیش Santa Monica اعلام کرد که نسخه بازسازی شده ی God of War 3 در تاریخ ١٧ام جولای  امسال مصادف بیست و ششم تیر برای PS4 منتشر می شود. حال اینطور که به نظر می رسد این استودیو در حال بازسازی God of War: Ascension نیز می باشد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

Shinobi602  از سایت NeoGaf اطلاعات جالبی درباره این موضوع که Santa Monica ممکن است God of War: Ascension را نیز برای PS4 بازسازی کند در اختیار مردم قرار داد.

طبق گفته های Shinobi602 بازی God of War: Ascension هم اکنون در حال بازسازی برای PS4 می باشد و به صورت جدا از نسخه ی بازسازی شده ی God of War 3 برای PS4 منتشر می شود.

Shinobi602 در این باره اینطور می گوید:

کارمندی که من با او صحبت کردم در یکی از استودیو های سونی کار می کند ولی متاسفانه من با او دیگر ارتباطی ندارم. طبق لیستی که او به من نشان داد نسخه ی بازسازی شده ی God of War: Ascension در ابتدا قرار داشت و این موضوع که نسخه ی بازسازی شده ی God of War 3 اول اعلام شد من را کمی متعجب کرد به همین دلیل من به یکی دیگر از دوستانم زنگ زدم و طبق صحبت هایی که با او داشتم بازسازی God of War: Ascension هنوز ادامه دارد ولی کمی بعد از God of War 3 انجام می گیرد.

وقتی که از او درباره ی تاخیر خوردن بازسازی بازی God of War: Ascension برای PS4 سوال پرسیده شد او گفت که اینطور که به نظر می رسد بازسازی این دو بازی با هم کمی وقت گیر و سخت بوده به همین دلیل Santa Monica قصد دارد God of War 3 را اول بازسازی کند.

او در این باره اینطور می گوید:

اینطور که به نظر می رسد بازسازی هردوی این عنوان ها کمی برای Santa Monica سخت و شدید بوده و از نقشه ای که Santa Monica برای آینده داشته  کمی خارج بوده است.