http://wallpapers111.com/wp-content/uploads/2014/12/God-Of-War-1.jpg

 

امروز Santa Monica میزبانی یک پخش زنده در سرویس Twitch درباره سری God of War دارد و اینطور که به نظر می رسد این شرکت اطلاعات زیادی درباره ی نسخه ی بازسازی شده God of War 3 برای PS4 در این پخش زنده می دهد. در  ادامه مطلب با ما همراه باشید.

 

در اوایل این پخش زنده گفته شد که تیم سازنده ی این بازی بر روی ۶۰fps تمرکز کرده اند و بعد از آن معلوم شد که God of War 3 نه تنها این نرخ فرم را می طلبد، بلکه آن را نیز تصاحب می کند.

Tim Moss مدیر محصولات این بازی در این باره اینطور می گوید:

من این بازی را چون که بر روی آن زیاد کار کرده ام بسیار بازی کردم . این بازی محشر است.

و ادامه می دهد:

این بازی در سال ٢٠١٠ عالی به نظر می رسید، یکی از موضوعات جالب درباره ی God of War اینست که ما هیچ وقت بازی را بر روی ۳۰fps قفل نمی کنیم و سعی می کنیم که بازی بهینه باشد و در زمان عرضه این بازی بر روی ۶۰fps اجرا شود. حال PS4 می تواند از پس این کار بر آید و بازی هارا بر روی ۶۰fps اجرا کند.

او همینطور گفت که نسخه ی بازسازی شده نه تنها گرافیک و نرخ فریم بالا و خوب دارد بلکه در بسیاری از بخش ها بهتر  نیز می باشد.

او افزود:

کننرلر PS4 بسیار بهتر از کنترلر PS3 می باشد و تجربه ی جدیدی برای طرفداران این بازی به ارمغان می آورد.

Richard Greenspan هنرمند ارشد این بازی درباره ی این بازی اینطور می کوید:

این بازی همان بازی است ولی مجلل و زیبا تر می باشد.

و Moss دوباره تاکید کرد بر روی موضوع ۶۰fps و گفت:

این بازی باید بر روی ۶۰fps اجرا شود به همین دلیل بسیار زیبا می باشد.

او نیز اطلاعاتی جالبی درباره ی خالکوبی های بدن Kratos در اختیار مردم گذاشت و این موضوع که خالکوبی های Kratos اول آبی بوده اند و سپس به رنگ قرمز در آمده اند را تصدیق کرد و گفت در صورت آبی بودن خالکوبی ها، Kratos به شخصیت دیگری بسیار شبیه می شده است.