نسخه جدید از بازی محبوب God of War برای PS4 تایید شد

سه شنبه 18 آذر 13934974 بازدید کنندهگروه گوناگون

سری بازی‌های موفق God of War شهرت و محبوبیت بسیار زیادی میان دوست داران بازی‌های ویدئویی به ویژه طرفداران کنسول پلی‌استیشن دارد. اولین شماره از این بازی برای کنسول PS2 در سال 2005 منتشر شد که توانست اعتبار زیادی را میان طرفداران بازی‌های کامپیوتری به دست آورد. این موفقیت همواره در شماره‌های بعدی این بازی، یعنی God of War 2 و همچنین God of War 3 برای کنسول PS3 نیز ادامه یافت.

حال که حدود یک سال از عرضه نسل جدید کنسول‌های بازی سونی، PS4 می‌گذرد، استودیو بازی سازی Santa Monica تایید کرد که در حال کار کردن روی نسخه جدیدی از سری بازی‌های خدای جنگ برای کنسول PS4 به صورت انحصاری می‌باشد.
در حال حاضر اطلاعاتی در مورد جزئیات این بازی در دست نیست ولی Cory Barlog یکی از مدیران ارشد سانتا مونیکا به این موضوع اشاره کرد است که نسخه بعدی God of War با نام متفاوتی معرفی خواهد شد. در نتیجه  شاهد عدد چهار به عنوان چهارمین سری از این بازی در مقابل نام آن نخواهیم بود.
Cory Barlog از دادن اطلاعات در مورد ستاره و شخصیت اصلی داستان در شماره بعدی خدای جنگ امتناع کرده و صحبتی در این باره انجام نداده است.
 

http://media.officialplaystationmagazine.co.uk/files/2012/01/226878.jpg


حال سؤال اینجاست که آیا مانند نسخه‌های قبل، Kratos شخصیت اصلی بازی خواهد بود یا این که باید منتظر سورپرایز جدیدی از جانب سازندگان بازی باشم. برای رسیدن به جواب این سوال‌ها باید تا خبرهای بعدی منتظر بمانیم.
همچنین شما می‌توانید ویدیو کوتاه منتشر شده از این بازی محبوب را اینجا مشاهده نمایید.