http://s5.picofile.com/file/8111402276/godwar3_205326.jpg

 

در دو قسمت قبلی از این مجموعه مقالات سعی کردم که بهترین قطعات موسیقی از فرانچایز محبوب God of War را به شما معرفی کنم. هم اکنون بخش پایانی از این سری را به شما یاوران همیشه مومن Kratos تقدیم می نمایم.

 

 

صندوقچه ی Pandora را که حتما به خاطر دارید! جعبه‌ای که قدرت تمامی خدایان در آن نهاده شده بود. اینک می خواهیم به نوای این صندوقچه‌ای اسرار آمیز گوش بسپاریم.

خواننده‌ی تنور با آوای آسمانی خود، لحظاتی چند ما را به آرامشی ابدی دعوت می کند. هر چند تلخی حزن‌انگیزی در پستوی آن به گوش می‌رسد، اما موسیقی آرام آرام اوج می گیرد؛ صدای ضرب‌ سازهای کوبه ای بیشتر و بیشتر ما را به حماسه  نزدیک می کند و با بیشتر شدن ضرباهنگ، که نشان از هیاهو و کارزار میدان جنگ و کشمکش های بی انتهای Kratos دارد؛ سر آخر، موسیقی، سبکبالی را برای شما به ارمغان می آورد. همراهی سازهای بادی با عود، روح شما را پذیرای دریافت پیام، از سوی خدایان می کند؛ پیامی که در کلام نمی گنجد و جز شنیدن این قطعه و درک وجودی آن، راهی سهل الوصول تر برای نشستن آن بر جان شما نیست.

 

 

لینک دانلود Pandora’s Song

 

حال نوبت این می رسد که با آهنگسازان دیگری که خاطرات تلخ و شیرین مان را با این بازی ساخته اند بیشتر آشنا شویم تا شاید دین خود را به این عزیزان ادا کرده باشیم.

آقای Mike Reagan یکی دیگر از هنرمندانی است که در پروژه ی تولید موسیقی متن این فرانچایز مشارکت داشته است. ایشان آهنگساز و ترانه سرا در بازیهای ویدیویی، تبلیغات تلویزیونی و فیلمهای سینمایی است. از آثار شاخص ایشان، Any Given Sunday و Elmo in Grouchland را که برنده جایزه گرمی در موسیقی کودکان شده است می توان نام برد. عمده ی شهرت وی به خاطر بازی ویدیویی God of War بوده است که موجب دریافت جوایزی در سالهای ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ برای ایشان شده است. از دیگر پروژه های Mike می توان به NBA 2K8، Twisted Metal: Black و موسیقی سری کارتون Nickelodeon اشاره نمود.

آقای Cris Velasco از دیگر همکاران هنرمند Reagan است که علاوه بر این که با Mike در God of war همکاری داشته، در پروژه هایی همچون Hellgate: London امتیازاتی  نیز کسب کرده است و در پروژه های بی نظیری مانند Van Helsing، Mass Effect 3، Zombi U ،Terminator 3: Redemption، Splinter Cell: Double Agent نیز فعالیت داشته است.

خانم Winnie Waldrone پیشینه ی حرفه ای بیشتری از دو آهنگساز قبلی دارد. ایشان فعالیت هنری خودشان را از رادیو شروع کردند و در طول سالیان، موفق به دریافت جوایز متعددی شده اند که از مهمترینشان می توان به جایزه ی Hollywood Music و GameFocus در سال ۲۰۱۲ به خاطر بازی Assassin’s Creed III: Liberation اشاره نمود.

قطعات منتخب این سری، برگزیده ی نویسنده ی مطلب می باشد؛ چه بسا تنوع روحیات افراد در چگونگی لذت بردن از آن بسیار تاثیرگذار است. در خاتمه ی سری قطعات منتخب God of war، اجرایی زیبا از تم اصلی God of War II را برای شما عزیزان آماده کرده ام که امیدوارم مقبول شما واقع شود.

 

 

لینک دانلود

پایان سری God of War